פרסם מאמר

בחירה באופרה היא תהליך אישי אך איך נסביר כהורים את התהליך לילד שאחיו/אחתו נפטרו ואנו כהוריו בחרנו באופרה כדרכו האחרונה מאמר אישי של אם המתמודדת אם המצב הזה בדיוק http://stillstandingmag.com/2013/06/explaining-cremation-to-young-children/

תגיות >
מאת מערכת

happens to all of us

דרך מעניינת לשווק ארונות קבורה

תגיות >

פולניות

תגיות >

כיצד הוציאו להורג בימים שלפני הפוליטיקלי קורקט? Ten More Gruesome Methods of Execution The execution of executions, before we all went PC.

מבט על תפישת המוות הייחודית של תרבות יוון העתיקה. Death, Burial and the Afterlife in Ancient Greece A look into the perception of death in ancient Greece.

מאת מערכת

מדוע כל כך הרבה כוכבי רוק מתים בגיל 27? לפניכם רשימת הגדולים שבהם. The Forever 27 Club Why do so many rock stars find their death at the early age of 27? Here is a list of the most famous members of the 27 club

תגיות >

התפתחות מורשתה של איימי ווינהאוס לאחר מותה. Huge Talent into Myth, via Death. The evolution of Amy Winehouse's legacy post mortem.

מאת מערכת

הרשויות בארצות הברית מנסות להתגבר על האתגרים המוסריים, האתיים והרפואיים שבהכשרתה של תרומת איברי אסירים שנידונו למוות. ֿConsidering Death Row For Organs Can US legislatives overcome moral, ethical and medical challenges on route to making death row organs eligible for life saving donation?

דף המידע מתאר את מנהגי הקבורה בתקופת המקרא. ההכרות עם הנוהג המקובל שופכת אור על החוק המקראי ועל עניין הקבורה בסיפור המקראי ומשמעותו.

"Naked as we Came" from the 3/23/2004 record, Our Endless Numbered Days

מאת מערכת

קריקטורה מגניבה מאתר 9GAG

מאת מערכת

האם זה ממם (Meme) או אמיתי נראה כמו פוטושופ

תגיות >

נתקלנו בהדגמה מדהימה שמחיה את הפרמידה הגדולה בגיזה

חתונה בבית לוויות

תגיות >

רוצח הופך מזון לדגים

תגיות >

מאמר על כדי אפר בצורת ראש

תגיות >

תוכנית "60 דקות" על חוויות חיים לאחר המוות

תגיות >

על מסתורי המוח האנושי

תגיות >

מאמר על פולחן השומרים

תגיות >

מאמרים

sdfsdfsdfsdf

בניית אתרים בניית אתרים כניסה למערכת ניהול